Yhteystiedot

Anton Alakärppä

asiantuntija
+358 400 379 191
anton.alakarppa@innoman.fi

Pekka Berg

johtaja, innovaatiot
+358 40 545 5560
pekka.berg@innoman.fi

Venla Berg

toimitusjohtaja, Innoman Oy
+358 500 443 731
venla.berg@innoman.fi

Henri Fagerholm

asiantuntija
+ 358 46 875 1086
henri.fagerholm@innoman.fi

Sanni Harju

asiantuntija
+358 40 675 3380
sanni.harju@innoman.fi

Mikko Hintsala

toimitusjohtaja, Innoman HR Oy
+358 40 830 7629
mikko.hintsala@innoman.fi

Matti Hyry

asiantuntija
+358 400 395 735
matti.hyry@innoman.fi

Joni Hyttinen

asiantuntija
+358 40 181 9463
joni.hyttinen@innoman.fi

Leena Koponen

myyntipäällikkö
+358 40 505 5096
leena.koponen@innoman.fi

Susanna Koski

asiantuntija
susanna.koski@innoman.fi

Tuulamaria Lempiälä

asiantuntija
+358 40 659 5526
tuulamaria.lempiala@innoman.fi

Seija Markkanen

asiantuntija
+358 45 657 7608
seija.markkanen@innoman.fi

Tero Nevala

asiantuntija
+358 400 219 078
tero.nevala@innoman.fi

Hanna Ottman

asiantuntija
+358 400 442 673
hanna.ottman@innoman.fi

Tarja Pere-Druey

asiantuntija
+358 400 391 178
tarja.pere-druey@innoman.fi

Jussi Pihlajamaa

asiantuntija
+358 50 5586 372
jussi.pihlajamaa@innoman.fi

Mika Ropponen

hallituksen puheenjohtaja, Innoman Oy
+358 400 607 850
mika.ropponen@innoman.fi

Jyrki Suomala

asiantuntija
+358 40 128 9919
jyrki.suomala@innoman.fi

Suvi Tapio

palvelujohtaja, työhyvinvointi ja ammatillinen kuntoutus
+358 40 651 1995
suvi.tapio@innoman.fi

Käyntiosoite

Innoman Oy
Monsaksenkuja 1
01620 Vantaa

Laskutusosoite

Innoman Oy
Y-tunnus: 0872643-9

Verkkolaskuosoite FI6440550010241244
Verkkolaskuoperaattorin välittäjätunnus HELSFIHH

 

Innoman HR Oy
Y-tunnus: 2552637-5

Verkkolaskuosoite FI2040550011566862
Verkkolaskuoperaattorin välittäjätunnus HELSFIHH