Yhteystiedot

Pekka Berg

johtaja, liiketoiminta ja innovaatiot
+358 40 545 5560
pekka.berg@innoman.fi

Venla Berg

toimitusjohtaja
+358 500 443 731
venla.berg@innoman.fi

Matti Hyry

asiantuntija
+358 400 395 735
matti.hyry@innoman.fi

Kari Häkkinen

asiantuntija
+358 50 3114407
kari.hakkinen@innoman.fi

Leena Koponen

myynti- ja markkinointipäällikkö
+358 40 505 5096
leena.koponen@innoman.fi

Sari Lehtoaro

asiantuntija
+358 50 307 3091
sari.lehtoaro@innoman.fi

Seija Markkanen

asiantuntija
+358 45 657 7608
seija.markkanen@innoman.fi

Mika Ropponen

hallituksen puheenjohtaja
+358 400 607 850
mika.ropponen@innoman.fi

Jussi Pihlajamaa

asiantuntija
+358 50 5586 372
jussi.pihlajamaa@innoman.fi

Jyrki Suomala

asiantuntija
+358 46 8567484
jyrki.suomala@innoman.fi

Käyntiosoite

Innoman Oy
Monsaksenkuja 1
01620 Vantaa



LuotettavaKumppaniyritys

Laskutusosoite

Innoman Oy
Y-tunnus: 0872643-9

Verkkolaskuosoite 003708726439
Verkkolaskuoperaattori OpusCapita Solutions
Verkkolaskuoperaattorin välittäjätunnus E204503